Niemożliwe? Tylko, jeśli w to wierzysz…

with Jeden komentarz

To jedna z najczęściej cytowanych uwag Szalonego Kapelusznika kierowanych do baśniowej Alicji – powinniśmy częściej ją sobie powtarzać, zwłaszcza w momentach,
kiedy wydaje nam się, ze pewne sprawy nas przerastają, że nie damy rady. Skoro wierzymy w to, że się nie uda, to musi tak się stać.
A może tak przyjrzeć się, co jest po drugiej stronie lustra?
„Kiedyś byłaś bardziej. Jesteś o wiele mniej bardziej…”
Czy nie zauważasz w sobie tych nieuchronnych zmian, dewaluacji pojęć i oczekiwań, dzięki którym kiedyś byliśmy bardziej niż dziś?
Pozornie szalona, zawikłana i dziwaczna historia Alicji, nie rozumiana i niechętnie czytana w dzieciństwie, do dziś fascynuje tysiące cytelników, poraża celnością wielu uwag.
Jest stale aktualna, jest inspiracją w każdej niemal dziedzinie twórczości. Nie szukajmy daleko – moi koledzy ze szkoły mieli zadanie z tematu Pracownia reklamy, bazujące
na historii Alicji, a teraz miałam okazję dokumentować „prace” dyplomowe słuchaczek Studium Wizażu i Stylizacji w Centrum Kształcenia Maestria, wśród których znalazły się postaci ze świata Lewisa Carrolla.
Dziś przedstawiam Kapelusznika – stylizacja i makijaż Ilony Dydiuk (na ostatnich 2 zdjęciach autorka), pierwsze miejsce w ocenie dyplomów 2011/2012.
Wykładowca i promotor grupy – Ela Skoczeń (es-wizaz.pl).

Następnym razem zapraszam do obejrzenia pozostałych stylizacji dyplomowych.
I wiecie co? Są WAKACJE!!!

One Response

  1. Max2
    |

    I co teraz zrobisz z taką furą wolnego czasu?
    A kapelusznik jest bombowy!