Szkoła stylizacji i wizażu…

with Jeden komentarz

Dzięki uprzejmości i osobistym staraniom nieocenionej Dyrektor eR. zaczęłam dokumentować co ważniejsze wydarzenia z działalności Centrum Kształcenia MaestRia
ot, choćby praktyczne zaliczenie tematu „Makijaż kobiety dojrzałej” w Szkole Stylizacji i Wizażu. Przyszłe wizażystki miały za modelki swoje matki (w większości) – z fascynacją obserwowałam rodzinne więzi, które z pewnością miały niebagatelny wpływ na samopoczucie każdej z Pań podczas sesji. Dziewczyny czuły się wspierane duchowo i znały twarze swoich modelek, a modelki z ufnością poddawały się makijażowi i oglądzinom. Na początku niektóre z Pań czuły dyskomfort w obecności aparatu, ale starałam się wtopić w tłum i później jakoś poszło. Surowej, acz sprawiedliwej oceny dokonywała Ela Skoczeń, fachowiec z extraklasy wizażu, wykładowca tematu w rzeczonej szkole.
Miło było patrzeć na piękne, rozpromienione z powodu pozytywnej oceny twarze… matek właśnie! Miałam wrażenie, że modelki bardziej cieszyły się piątkami swoich córek,
niż one same, zmęczone całym dniem na nogach.
Dziękuję serdecznie Eli, Joannie i Gosi, a także wszystkim paniom biorącym udział w zaliczeniach – jednym za pomoc, drugim za cierpliwość.
Przed nami zaliczenie z makijażu fotograficznego…

A to małe spostrzeżenie z sali wykładowej, hihi….

One Response

  1. Max2
    |

    Nie dziwię się, że matki bardzo się cieszyły z ocen uzyskanych przez córki, bo matki tak już mają, a poza tym wyglądały świetnie.