Boho – wolność, kobiecość, radość!

with Brak komentarzy

Tak właśnie w skrócie ujęłabym charakter sesji „panieńskiej” w Sopocie, na którą zaprosiły mnie przeurocze warszawianki, które zapragnęły towarzyszyć swojej przyjaciółce w ostatnim imprezowym wypadzie przed nałożeniem obrączki 😉 Przyszłym Pannom Młodym i druhnom podam prosty sposób na radosne i naturalne zdjęcia: zapomnieć o lusterkach, szminkach i pudrowaniu noska co kwadrans, przypomnieć sobie, ile dobrego spotkało nas od naszych przyjaciółek i sióstr – i bawić się każdą chwilą, bez oceniania i obawy o ocenę. Taka właśnie drużyna mi się trafiła.

Drogie Panie, druhny i przyjaciółki – jeśli przyszła Panna Młoda lubi nieskrępowaną wolność, ruch, radość i kolory – zorganizujcie jej i sobie plener w stylu boho. Galerie, szmateksy i szafy domowe aż drżą z podniecenia na myśl o tym, że mogą Was uszczęśliwić kwiecistą kiecką, indiańską przepaską czy kamizelką, a okoliczne łąki i osiedlowe kwiaciarnie szumią roślinnością stosowną na romantyczne wianki.

No, ostatecznie można umaić głowę tekstylnym kwieciem na gumkach i opaskach bądź wpiąć we włosy pióra, jak rasowa squaw.

Zatańczcie w kobiecym kręgu na plaży albo pod starym dębem, cieszcie się każdą sekundą tego popołudnia!

Taka sesja to świetny prezent od przyjaciółek dla Panny Młodej, zwłaszcza z opcją fotoksiążki.
Na życzenie zamawiam wianki, gadżety, aranżację piknikową, itp.
Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego – przedstawię aktualny cennik i szczegóły.
Zapraszam do obejrzenia innych galerii sesji panieńskich: PORTFOLIO/WIECZÓR PANIEŃSKI – SESJE.